Remeha 90 jaar actie
In 2025 viert Remeha haar 90-jarig bestaan! Daarom komt Remeha met een feestelijke actie speciaal voor erkende installateurs in Nederland. Gedurende een periode van 90 dagen -van 1 juni tot en met 31 augustus 2025- biedt Remeha installateurs € 90,- cashback bij aankoop van een deelnemende cv-ketel en € 180,- cashback bij aanschaf van een hybride warmtepomp. Bovendien geldt er een dubbele fabrieksgarantie op alle actieproducten, en blijven de vertrouwde spaarpunten in MijnRemeha van kracht. Lees hier meer over deze actie!
Met dit Remeha Avanta Ace Combi Comfort System haal je de beste combinatie van ultiem warmtecomfort én energiebesparing in huis. Deze slimme combinatie van de hoogwaardige HR-ketel en een slimme eTwist thermostaat is perfect op elkaar afgestemd en maakt de beste prestatie mogelijk.
Avanta Ace cv-ketel
De Avanta Ace is een hoogwaardige combi-ketel die zorgt voor jarenlange betrouwbare voorziening van comfortable warmte en een ruim warmwaterverbruik. De moderne ketel is opgebouwd uit standaard onderdelen, wat ervoor zorgt dat de nieuwe ketel snel en eenvoudig te installeren én te onderhouden is. Bovendien verzekeren de beproefde onderdelen de gebruiker van de bekende zekerheid van een Remeha-ketel.
Voordelen:
- installatievriendelijk
- servicevriendelijk
- standaard rijk uitgerust
- beproefde onderdelen
- eSMART Inside
- klaar voor de toekomst
Deze uitvoering is voorzien van een excentrische rookgasafvoer.
Slimme eTwist thermostaat
De eTwist is ontworpen als modulerende kamerthermostaat waarmee het verwarmings- en koelsysteem op een efficiënte manier geregeld kan worden. Hij heeft een kabelverbinding naar het apparaat. Het is mogelijk om de eTwist via een wifiverbinding met het internet te verbinden zodat de thermostaat bedient kan worden met een app op een mobiele apparaat.