Over Wasco
Zoek
Zoek
Sluit
Je probeert onze website te bekijken via een browser die wij helaas niet meer ondersteunen per 1 februari 2021. Hierdoor werkt de website voor jou mogelijk niet optimaal. Wij willen natuurlijk dat je op de beste en veiligste manier onze website kunt bezoeken. Daarom adviseren wij je om een andere browser te installeren. Wil je weten hoe je dat kunt doen? Lees hier dan meer.

Remeha Elga Ace All-in-one keteldeel 35c CW5

artikelnr: 10340021leveranciersnr:  7852400

De Remeha Elga Ace All-in-one is de meest compacte all-in-one warmtepomp; het binnendeel van een hybride warmtepomp en een cv-ketel worden in één toestel gecombineerd. Deze slimme combinatie is ontworpen met het oog op maximale ruimte-efficiëntie. Niet twee toestellen...

Lees meer
Bruto prijs: €1.650,00per stuk
Kenmerken
MerkRemeha
Leverancierscode7852400
EAN-Code8022945034416
Breedte395 mm
Hoogte700 mm
Diepte285 mm
Aantal fasen1
Aansluiting retourKnel
Frequentie50 Hz
Aansluitspanning196 - 253
toon meer kenmerken
Uitgebreide info

De Remeha Elga Ace All-in-one is de meest compacte all-in-one warmtepomp; het binnendeel van een hybride warmtepomp en een cv-ketel worden in één toestel gecombineerd. Deze slimme combinatie is ontworpen met het oog op maximale ruimte-efficiëntie. Niet twee toestellen naast elkaar, maar vóór elkaar, zodat ook in situaties waar de installatieruimte beperkt is een hybride warmtepomp tot de mogelijkheden behoort.

Verminderde complexiteit
De Elga Ace All-in-one is een compleet pakket dat het beste van twee werelden samengevoegd in één product: een kwalitatief hoogwaardige cv-ketel die in harmonie werkt met een hybride warmtepomp. Het resultaat is een naadloos geïntegreerd systeem dat fouten en vertraging tijdens de installatie minimaliseert. Het innovatieve ontwerp verkort de installatietijd aanzienlijk, waardoor meer installaties kunnen worden geplaatst in dezelfde tijd, een grote stap vooruit in efficiëntie.

Keteldeel 35c CW5
Dit keteldeel is de cv-ketel die gecombineert kan worden met het binnendeel, zodat de combinatie gemaakt kan worden met een bijpassend warmtepompbuitendeel.

ISDE-subsidie beschikbaar
Op dit apparaat kan de eindgebruiker ISDE-subsidie ontvangen. Het subsidiebedrag voor dit apparaat is vastgesteld op € 2.350,- *. De meldcode voor dit apparaat is: KA27922.

Wil je meer informatie over de ISDE-subsidie en over de meest actuele subsidiebedragen? Kijk dan op Subsidiemogelijkheden.
* Het vermelde subsidiebedrag is onder voorbehoud van typ- en/of drukfouten en ter indicatie, het daadwerkelijke subsidiebedrag kan afwijken.