leveranciersnr: AB350-600A
Levertijd ca 2- 3 weken
hiddenlink
Jouw brutoprijs
per stuk
Log in voor jouw prijs
Kenmerken
Kenmerken
Merk
Betherma
Leverancierscode
AB350-600A
EAN-Code
Product soort
Verdeleromkasting
Serie
Adio
Kleur
RAL9016
Lengte
350 mm
Hoogte
600 mm
Diepte
125 mm