leveranciersnr: AB550-700D
Levertijd ca 2- 3 weken
hiddenlink
Jouw brutoprijs
per stuk
Log in voor jouw prijs
Kenmerken
Kenmerken
Merk
Betherma
Leverancierscode
AB550-700D
EAN-Code
Product soort
Verdeleromkasting
Serie
Adio
Kleur
RAL9016
Lengte
550 mm
Hoogte
700 mm
Diepte
275 mm