leveranciersnr: AB850-800B
Levertijd ca 2- 3 weken
hiddenlink
Jouw brutoprijs
per stuk
Log in voor jouw prijs
Kenmerken
Kenmerken
Merk
Betherma
Leverancierscode
AB850-800B
EAN-Code
Product soort
Verdeleromkasting
Serie
Adio
Kleur
RAL9016
Lengte
850 mm
Hoogte
800 mm
Diepte
175 mm