leveranciersnr: AB950-500D
Levertijd ca 2- 3 weken
hiddenlink
Jouw brutoprijs
per stuk
Log in voor jouw prijs
Kenmerken
Kenmerken
Merk
Betherma
Leverancierscode
AB950-500D
EAN-Code
Product soort
Verdeleromkasting
Serie
Adio
Kleur
RAL9016
Lengte
950 mm
Hoogte
500 mm
Diepte
275 mm