Over Wasco
Zoek
Zoek
Sluit
Je probeert onze website te bekijken via een browser die wij helaas niet meer ondersteunen per 1 februari 2021. Hierdoor werkt de website voor jou mogelijk niet optimaal. Wij willen natuurlijk dat je op de beste en veiligste manier onze website kunt bezoeken. Daarom adviseren wij je om een andere browser te installeren. Wil je weten hoe je dat kunt doen? Lees hier dan meer.

Remeha Eria Tower Ace E lucht/water warmtepomp Monoblock binnenunit 6-11

artikelnr: 10340051leveranciersnr:  7779830

De Remeha Eria Tower Ace E Monoblock is een compacte all-electric warmtepomp met ingebouwd 177 liter netto voorraadvat voor warm water. Deze warmtepomp is beschikbaar in de range van 6 t/m 11 kW en is standaard voorzien van een elektrisch bijverwarmingselement, welke in drie stappen (3,...

Lees meer
Bruto prijs: €2.995,00per stuk
Kenmerken
MerkRemeha
Leverancierscode7779830
EAN-Code3661238787810
Breedte600 mm
Hoogte1301 mm
Diepte728 mm
Aantal fasen3
Type regelingWeersafhankelijke regeling
CascadeerbaarNee
Tankvolume177 l
toon meer kenmerken
Uitgebreide info

De Remeha Eria Tower Ace E Monoblock is een compacte all-electric warmtepomp met ingebouwd 177 liter netto voorraadvat voor warm water. Deze warmtepomp is beschikbaar in de range van 6 t/m 11 kW en is standaard voorzien van een elektrisch bijverwarmingselement, welke in drie stappen (3, 6 en 9 kW) kan worden ingeschakeld.

De Eria Tower Ace E Monoblock is voorzien van een onderhoudsvrije titanium anode. Hierdoor is de boiler optimaal beschermd en hoeft er geen jaarlijkse controle op de anode plaats te vinden. Optioneel kan de warmtepomp ook koelen. Standaard is de binnenunit voorzien van een 8 liter expansievat en 3 bar overstortventiel, hierdoor is de installatie eenvoudig en snel uit te voeren. Voor een rustige bedrijfsvoering van de warmtepomp zijn optioneel buffervaten van diverse inhouden leverbaar. Vuistregel voor het selecteren van een cv-zijdig buffervat is 5 liter/kW geïnstalleerd vermogen.

Snel installeren en inbedrijfstellen
De Eria Tower Ace E Monoblock is in bedrijf te stellen door middel van de Remeha Smart Start App. Vooraf ingestelde keuzeprogramma’s, een gebruiksvriendelijk display en een ingebouwde open verdeler zorgen voor een snelle installatie en eenvoudige inbedrijfstelling.

ISDE-subsidie beschikbaar
Op dit apparaat kan de eindgebruiker ISDE-subsidie ontvangen. Het subsidiebedrag voor dit apparaat is vastgesteld op € 2.825,- *. De meldcode voor dit apparaat is: KA20215.

Wil je meer informatie over de ISDE-subsidie en over de meest actuele subsidiebedragen? Kijk dan op Subsidiemogelijkheden.
* Het vermelde subsidiebedrag is onder voorbehoud van typ- en/of drukfouten en ter indicatie, het daadwerkelijke subsidiebedrag kan afwijken.