De vorstbeveiligingsklep zorgt ervoor dat de leidingen automatisch worden afgetapt wanneer de temperatuur bijna het vriespunt bereikt. Hierdoor wordt het circuit beschermd tegen ijsvorming, wat aanzienlijke schade aan de warmtepomp kan voorkomen.
Zodra de ingebouwde temperatuursensor...
Zodra de ingebouwde temperatuursensor een watertemperatuur van 3 °C in de leidingen detecteert, activeert het thermostatische element van de vorstbeveiligingsklep. Hierdoor wordt de klep geopend en worden de leidingen automatisch afgetapt.
De set bestaat uit 2 vorstbeveiligingskleppen en is voorzien van G1” buitendraad aan de ene zijde en G1” inwendig draad aan de andere zijde, wat zorgt voor een eenvoudige installatie. De kleppen zijn geschikt voor hogere temperaturen (0° - 75°), dus ook voor propaan toestellen.
Let op: de set bestaat uit 2 vorstbeveiligingskleppen.