Met de aankoop van dit pakket heb je in één keer een Remeha Elga Ace All-in-one warmtepomp met een slimme Remeha eTwist thermostaat en AircoBase opstellingsbalken.
Remeha Elga Ace All-in-one warmtepomp
De Remeha Elga Ace All-in-one is de meest compacte all-in-one warmtepomp; het binnendeel van een hybride warmtepomp en een cv-ketel worden in één toestel gecombineerd. Deze slimme combinatie is ontworpen met het oog op maximale ruimte-efficiëntie. Niet twee toestellen naast elkaar, maar vóór elkaar, zodat ook in situaties waar de installatieruimte beperkt is een hybride warmtepomp tot de mogelijkheden behoort.
Verminderde complexiteit
De Elga Ace All-in-one is een compleet pakket dat het beste van twee werelden samengevoegd in één product: een kwalitatief hoogwaardige cv-ketel die in harmonie werkt met een hybride warmtepomp. Het resultaat is een naadloos geïntegreerd systeem dat fouten en vertraging tijdens de installatie minimaliseert. Het innovatieve ontwerp verkort de installatietijd aanzienlijk, waardoor meer installaties kunnen worden geplaatst in dezelfde tijd, een grote stap vooruit in efficiëntie.
Binnendeel 4-6 kW
Dit binnendeel bevat alle onderdelen die nodig is om een keteldeel te verbinden met een 4-6 kW warmtepomp buitendeel.
ISDE-subsidie beschikbaar
Op dit apparaat kan de eindgebruiker ISDE-subsidie ontvangen. Het subsidiebedrag voor dit apparaat is vastgesteld op € 1.700,- *. De meldcode voor dit apparaat is: KA17438.
Wil je meer informatie over de ISDE-subsidie en over de meest actuele subsidiebedragen? Kijk dan op Subsidiemogelijkheden.
* Het vermelde subsidiebedrag is onder voorbehoud van typ- en/of drukfouten en ter indicatie, het daadwerkelijke subsidiebedrag kan afwijken.
Geleverd met eTwist thermostaat V3 (excl. gateway)
De eTwist is ontworpen als modulerende kamerthermostaat waarmee het verwarmings- en koelsysteem op een efficiënte manier geregeld kan worden. Hij heeft een kabelverbinding naar het apparaat. Het is mogelijk om de eTwist via een wifiverbinding met het internet te verbinden zodat de thermostaat bedient kan worden met een app op een mobiele apparaat.
Met de handige eTwist app kun je met een paar swipes je temperatuur instellen. Vanaf je werk voordat je naar huis gaat, of gewoon lekker lui vanaf de bank. De app beschikt over nagenoeg dezelfde functionaliteit als de eTwist aan de muur.
De eTwist app is geschikt voor smartphones en tablets van Android en Apple:
- Devices met iOS versie 9 en hoger
- Devices met Android 4.4 en hoger
Een gateway (artikelnummer 8014132) is nodig voor alle huidige Remeha-toestellen die niet uitgerust zijn met eSmart Inside (Avanta, Calora Tower, Quinta Pro, Tzerra Plus) en wordt geplaatst tussen de eTwist en de OpenTherm-aansluiting op uw Remeha-ketel. Aansluiten is eenvoudig. Tevens kan de eTwist door middel van de gateway aangesloten worden op andere OpenTherm- en Aan/Uit-toestellen. Voor Remeha-toestellen met eSmart Inside (Tzerra Ace, Calenta Ace, Quinta Ace) is deze gateway niet nodig.
De app is te downloaden in de Google Play Store en App Store.
Bekijk alle Remeha producten
Inclusief AircoBase verhoogde opstellingsbalk recycled 600 mm rubberen dempers incl. bevestiging M8 x 40 mm (set a 2 stuks)
Bestaande uit 2 rubberen dempers + montagerail en 4x bevestigingsset M8 x 40mm