Over Wasco
Zoek
Zoek
Sluit
Je probeert onze website te bekijken via een browser die wij helaas niet meer ondersteunen per 1 februari 2021. Hierdoor werkt de website voor jou mogelijk niet optimaal. Wij willen natuurlijk dat je op de beste en veiligste manier onze website kunt bezoeken. Daarom adviseren wij je om een andere browser te installeren. Wil je weten hoe je dat kunt doen? Lees hier dan meer.

Sauermann PE-5200 condenspomp max. 6 l/u (vlotter + alarm) opvoerhoogte max. 12m

artikelnr: K99SI1004leveranciersnr: PE5200SIUN23 ACTIE

Deze compacte peristaltische pomp is uitermate geschikt voor afvoer van vervuild condenswater. Deze pompen zijn niet geschikt voor continue draaien.

Geluidsniveau <30dB(A).

Leveringsomvang:

  • Condenspomp PE 5200
  • Kabel: 1,7 m, inclusief 2...
Lees meer
Jouw brutoprijs€192,85 per stuk
Kenmerken
MerkSauermann
LeverancierscodePE5200SIUN23 ACTIE
Product soortCondenspomp
SeriePE
TypePE-5200
Kleur corpus230V
GradenMax. 6 l/u
Type flensMax. 12 m
Uitgebreide info

Deze compacte peristaltische pomp is uitermate geschikt voor afvoer van vervuild condenswater. Deze pompen zijn niet geschikt voor continue draaien.

Geluidsniveau <30dB(A).

Leveringsomvang:

  • Condenspomp PE 5200
  • Kabel: 1,7 m, inclusief 2 draden voor de voeding (P & N).
  • 2 veiligheidsschakelaardraden (1,7 m)
  • Eenvoudige "1 schroef" schuifbeugel van kunststof
  • Detectie-eenheid (SI2958, 1,5 m kabel)
  • Installatiekit voor detectie-eenheid: lichtgeel rubber (Ø 15 x 35 mm). Ontluchtingsbuis Ø 4 x L 75 mm. Montagerail. Lijm