Met de aankoop van deze set ben je in één keer voorzien van een Nefit TrendLine Aquapower Plus II cv-ketel met een bijpassend Flamco Basic renovatiepakket.
TrendLine Aquapower Plus II HRC30 HR gaswand/combi CW6 (incl. boiler) met universele rookadapterDe TrendLine AquaPower Plus II cv-ketel staat garant voor snel en veel warm water. Dat betekent extra snel warm water en extra veel warm water tegelijk. De compacte voorraadboiler van de cv-ketel heeft zelfs meer ‘power’ dan een traditionele boiler van 80 liter. Dat bespaart niet alleen energie, maar ook veel ruimte. Door de unieke zelflerende software heeft de TrendLine AquaPower Plus II het hoogste rendement van alle cv-ketels in zijn klasse.
Duurzaam besparen
TrendLine AquaPower Plus II cv-ketels zijn robuust en duurzaam, met uitstekende prestaties op het gebied van energiezuinigheid. Ook mogelijke wijzigingen van de gassamenstelling en bijmengen van biogas zijn geen probleem voor deze cv-ketel.
QuickLoad-voorraadboiler
TrendLine AquaPower Plus II is een slim modulair concept, bestaande uit de TrendLine HR-ketel met de QuickLoad voorraadboiler van 40 liter (ook verkrijgbaar als losse accessoire).
Voorzien van gepatenteerde universele adapter
De ProLine NxT is af fabriek geschikt gemaakt voor de aansluiting op alle gangbare rookgasafvoer/ luchttoevoersystemen, zowel parallelle als concentrische.
Kenmerken
- Nieuwste generatie HR-ketels
- Direct warm water zonder wachttijd, geen verspilling
- Douchen met 'power', bad snel gevuld
- Royaal warm water op meerdere plekken tegelijk
- Minder starts, minder slijtage
- Ultiem warm water comfort, minder energie
Met Flamco Basic renovatiepakket
Met dit Flamco Basic renovatiepakket heb je in één keer alle onderdelen om een cv-ketel veilig aan te sluiten. Het installatiepakket bestaat uit de volgende onderdelen:
- Comfort Line Baseflex expansievat 18/0,5 6 bar, rood
De Comfort Line Baseflex expansievaten zijn kwalitatief hoogwaardige expansievaten die door de gelaste constructie geschikt zijn voor een maximale werkdruk van 6 bar. Door toepassing van een volmembraan (ook wel zakmembraan), maakt water in de installatie geen contact met het staal van het expansievat. Dit voorkomt corrosievorming aan de binnenzijde van het expansievat. Bovendien is er daardoor minder sprake van warmteverlies.
- Flamco Flopress inlaatcombinatie 15 mm 2x knel 8 bar
Deze Flamco Flopress inlaatcombinatie heeft twee knelaansluitingen van 15 mm. Deze elektrolytisch verzinkte combinatie is geschikt voor een maximale werkdruk van 8 bar.
- Flamco Flopress overstortventiel 1/2"x1/2" 3 bar 100 kW
Dit Flamco Flopress overstortventiel is geschikt voor een maximale werkdruk van 3 bar. Beide aansluitingen meten 1/2".