Over Wasco
Zoek
Zoek
Sluit
Je probeert onze website te bekijken via een browser die wij helaas niet meer ondersteunen per 1 februari 2021. Hierdoor werkt de website voor jou mogelijk niet optimaal. Wij willen natuurlijk dat je op de beste en veiligste manier onze website kunt bezoeken. Daarom adviseren wij je om een andere browser te installeren. Wil je weten hoe je dat kunt doen? Lees hier dan meer.

Nieuw bij Wasco: jouw volgende stap met wpnext, direct uit voorraad

02/09/2025

Wasco maakt het jou graag makkelijk! Daarom is het volledige wpnext-assortiment van STIEBEL ELTRON nu direct uit voorraad leverbaar. De volgende generatie warmtepompen, voorzien van R290, staat klaar om geïnstalleerd te worden. Met wpnext werk je sneller en slimmer. Je installeert eenvoudig, met een uniform installatieconcept en slimme accessoires die het werk sneller en foutloos maken.

En jouw klant? Die merkt het verschil. Een stille installatie zonder verrassingen, comfortabele temperatuur, stabiel warm water, en een systeem dat ook bij lagere temperaturen blijft presteren: precies wat je wilt kunnen beloven.

Nieuw op voorraad bij Wasco
WPL-A Plus
fluisterstille buitenunit met maximale prestaties, ook bij lage buitentemperaturen.
WPL-A Trendbetaalbaar, krachtig en perfect voor seriematige toepassingen.
WPE-I Pluscompacte binnenopgestelde bodem/water-warmtepomp met R290.
LWZ-seriealles-in-één systeem: verwarmen, koelen, ventileren en warm water op slechts 1,1 m².
VRC-W (E) Premiumbalansventilatie met WTW, ideaal als aanvulling op WPL-A en WPE-I Plus installaties.

Alle wpnext-oplossingen zijn ontworpen om jouw werkdag soepel te laten lopen, wat je ook bouwt – van renovatie tot nieuwbouw, je vindt ze nu gewoon bij Wasco, klaar om direct mee aan de slag te gaan.

wpnext is jouw volgende stap. En je zet ’m vandaag al.

Bestel hier de STIEBEL ELTRON wpnext modellen