Over Wasco
Zoek
Zoek
Sluit
Je probeert onze website te bekijken via een browser die wij helaas niet meer ondersteunen per 1 februari 2021. Hierdoor werkt de website voor jou mogelijk niet optimaal. Wij willen natuurlijk dat je op de beste en veiligste manier onze website kunt bezoeken. Daarom adviseren wij je om een andere browser te installeren. Wil je weten hoe je dat kunt doen? Lees hier dan meer.
U bent hier: 
  1. Home
  2. Nieuws

Wasco en Rexel Nederland benoemen Xander Hagens tot CEO

15/09/2026

Rexel Nederland en Wasco zetten per 1 oktober a.s. een volgende stap in de ontwikkeling naar één organisatie. Xander Hagens wordt per die datum benoemd tot CEO van Rexel Nederland en Wasco.   

Xander Hagens kent de markt en de organisatie goed. Vanuit zijn nieuwe rol zal hij leidinggeven aan de verdere ontwikkeling van Rexel Nederland en Wasco als één organisatie, voortbouwend op de kennis, expertise en kracht in beide organisaties aanwezig zijn.   

Xander Hagens: “Ik kijk ernaar uit om samen met alle collega’s verder te bouwen aan één sterke organisatie. De kracht van Rexel Nederland en Wasco zit in de kennis, ervaring en betrokkenheid van onze mensen. Door die kracht samen te brengen, kunnen we klanten nog beter ondersteunen en blijven we werken aan betrouwbare service en sterke samenwerking."

Wasco viert 50-jarig bestaan

17/01/2020

Wasco bestaat 50 jaar en dat wil het bedrijf niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Met onder meer feestelijke acties, ontbijt in de vestigingen, zonnige barbecues, de Wasco Experience op 28 en 29 oktober en James Bond filmpremière wil Wasco haar relaties bedanken. Van klant tot leverancier, van monteur tot werkvoorbereider, aan iedereen is gedacht. Kijk op de jubileumpagina voor alle activiteiten.